Mail:
Поиск
Найкращі тренди чоловічих джинсів у 2022 році

Навіть така історична і, здавалося б, непохитна річ, як джинсова тканина, не застрахована від часу. З роками певні стилі стають дедалі популярнішими, і, незважаючи на глобальну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я, яка зупинила більшу частину світу, джинсові тенденції все ще в русі. Купити джинси чоловічі можна за посиланням в інтернет магазині Minnim Останніми роками обтислі джинси були витіснені мішкуватістю 2000-х років, джинсова тканина з дистресом стала настільки дірявою, що зникла зовсім, а висока талія повернулася зі свого десятирічного сну. Але що чекає на джинси далі? Нижче ми відповімо на це запитання, розглянувши деякі з головних джинсових тенденцій нового року. Від вічнозелених основних до деяких більш сумнівних сезонних варіацій - ось ті джинсові тенденції, про які вам потрібно знати у 2022 році.

Укорочені чоловічі джинси

Обрізані й підколоті джинси, як і раніше, переважають у сучасному чоловічому одязі. Настільки, що легко забути, що колись існував інший, довший спосіб. Але він був, і 2022 року на нього чекає повернення. Знову з'явилися джинси з подовженими штанинами, розташованими вище за щиколотку, які є симптомом чогось більшого, що відбувається у всіх сферах чоловічої моди. Стиль, популярний наприкінці 1990-х і на початку 2000-х років, починає повертатися, і подовжені штанини - це один зі способів, який проявляється в джинсовому одязі.

Як носити укорочені чоловічі джинси

Усе дуже просто. Просто розстебніть джинси або купіть довші. Але перш ніж спробувати, зверніть увагу на посадку джинсів. Це чудово підійде для джинсів з розслабленою або звичайною посадкою, але не дуже для занадто вузьких або завужених. Що стосується решти вбрання, уникайте занадто приталених або обтислих речей, бо вони матимуть неприродний вигляд поряд з більш вільним одягом.

Сині джинси

Протягом багатьох років сірі та чорні джинси були всюдисущими, але з початком нового десятиліття їх стає дедалі менше. Синій колір повертається, і його відтінків достатньо для будь-якого випадку. Джинсова тканина кольору індиго стає дедалі популярнішою, що знаменує собою відхід від світліших стилів stonewash. Необроблена джинсова тканина кольору індиго, як завжди, залишається чудовим варіантом і має додаткову перевагу: вона досить елегантна, щоб впоратися з обов'язками smart casual.

Як носити сині джинси

Сині джинси найкраще поєднуються з повсякденним одягом. Джинси кольору індиго сягають корінням у робочий одяг і завжди матимуть чудовий вигляд з іншими речами, зшитими, так би мовити, зі схожої тканини. Дотримуйтеся таких улюблених речей, як фланелеві сорочки, прості футболки, повсякденний верхній одяг і черевики або кросівки, і ви не помилитеся. Якщо вам потрібно щось більш розумне, просто додайте темряви. Темно-синій колір, наприклад, індиго, чудово поєднується з такими речами, як оксфордські сорочки, мокасини або туфлі дербі, і навіть з м'яким пошиттям.

Робочі джинси

Любов чоловічої моди до ручної праці не є чимось новим. Поряд зі спортом і армією, це одне з найпоширеніших місць, звідки дизайнери черпають натхнення. Джинси, та й узагалі джинсова тканина, сягають своїм корінням у практичне застосування. Це була тканина, якій віддавали перевагу робітники за важку конструкцію і міцність. Але в цьому сезоні ми говоримо не тільки про матеріал. Деталі, натхненні робочим одягом, такі як петлі з молотком і накладні кишені, також несподівано повертаються. Тим часом, джинсові куртки також переживають відродження. І, на щастя, їх легше носити.

Як носити робочі джинси

Джинси-карпентери ніколи не будуть легким одягом, але найкраще носити їх з робочим одягом, якщо ви хочете не виглядати як 13-річний скейтбордист з 2002 року. Для менш спірного варіанту дотримуйтеся джинсового пальта, поєднуючи його з контрастними джинсами або штанами і доповнюючи парою міцних зимових черевиків.

Мішкуваті чоловічі джинси

Є ще один ключовий симптом відродження моди кінця 1990-х - початку 2000-х років. Мішкуватість повернулася, і цього разу її носять не тільки скейтери і підлітки. Мішкуватий крій зустрічається всюди - від пошиття одягу до футболок, і джинсова тканина, звісно, не уникла цієї зміни. У 2021 році в моду увійде вільний одяг, що, можливо, буде важко проковтнути тим із нас, хто останнє десятиліття жив у обтислих джинсах. Але просторі джинси мають свої переваги з погляду комфорту й можуть мати чудовий вигляд, якщо до їхнього стилю підійти з розумом.

Як носити мішкуваті чоловічі джинси

Перш за все, потрібно знати, що "мішкуваті" - це не синонім "ті, що погано сидять". Цілком можливо прийняти ширші, вільніші штанини, які не мають при цьому вигляду дитини, яка зробила набіг на гардероб батька. Перш за все, правильно підберіть фасон - середня посадка, облягаючі талію, просторі в ділянці стегон, з невеликим звуженням від коліна до щиколотки - і все інше стане на свої місця. Знову ж таки, уникайте поєднувати мішкуваті джинси з чимось приталеним або облягаючим. Замість цього обирайте більш вільний і розслаблений одяг, який доповнить крій ваших джинсів.

Білі чоловічі джинси

Крім сорочок, футболок і кросівок, носити білий колір завжди було ризиковано, особливо коли йдеться про штани. Одягніть їх - і ви найкрутіший хлопець на вечірці. Зіпсуйте - і ви перетворитеся на даму середніх років на дівич-вечорі в Бенідормі. Ми вважаємо, що віддача досить велика, щоб ризик виправдав себе, і, судячи зі сплеску популярності білих джинсів і джинсових курток останнім часом, всі інші теж так вважають.

Як носити білі чоловічі джинси

Коли йдеться про білі джинси, контраст - ваш друг. Якщо ви носите білий колір на ногах, вибирайте насичені темні кольори на нижній половині тіла, і навпаки. У джинсах дуже важливо правильно підібрати фасон: уникайте занадто обтислих речей, а обирайте завужені або прямі, щоб зберегти класичний стиль.