Mail:
Поиск


Ерекційні віброкільця

Чоловіки і жінки вкрай рідко досягають оргазму одночасно - навряд чи це для кого-то буде секретом. Щоб наблизитися до такого дивовижного єднання, потрібно добре вміти відчувати партнера і бути досвідченим в сексі. Віброкільце для чоловіків - це маленький прилад, який допомагає чоловікові сповільнитися, а жінці, навпаки, прискоритися в отриманні розрядки. Якщо вірити захоплених відгуків про чоловічих секс-іграшках, то ця іграшка відмінно працює.

Що таке віброкільце?

Ерекційне віброкільце - це інтимна іграшка, яка одягається на збуджений статевий член під час статевого акту. Залежно від того, на якій частині стовбура пеніса воно розташоване, можна довести до максимуму збудження чоловіка або жінки. Під час сексу воно перешкоджає відтоку крові від статевого органу, щоб момент еякуляції відтягнули. У той же час вібруючий елемент або рельєфні опуклості на кільці допоможуть жінці випробувати незабутні відчуття. Звичайно, ерогенні зони чоловіка кільце теж масажує. Ця іграшка одна з тих, хто приносить в рівній мірі задоволення обом партнерам. Її має сенс купувати тим, хто відчуває труднощі з контролем статевого акту, в результаті чого дівчина не встигає належним чином насолодитися процесом. Зазвичай ерекціонние кільця купують гетеросексуальні пари, а й гомосексуальні партнери теж можуть його придбати. Які бувають віброкільця? Спеціально для вас ми підготували рейтинг кращих 10 кілець для члена. Можливо, ви захочете вибрати щось з нього. Також вам корисно буде дізнатися про те, які, в принципі, їх різновиди існують:
 • З кріпленням тільки на члені - така іграшка тримається на тілі тільки завдяки тому, що кріпиться за статевий орган;
 • З подвійним кріпленням - такий вид фіксації надійніше, оскільки кріпиться в віброкільце на пеніс, а також на мошонку;
 • З стимулятором клітора - така модель називається віброкільцем для жінок, оскільки пестить її головну ерогенну зону;
 • З стимулятором мошонки - такий девайс напевно сподобається чоловікам, оскільки він за допомогою вібрацій зможе доставити їм неймовірне задоволення;
 • З двома віброелементамі - такі моделі найбільш популярні, їх часто називають Віброкільця для двох. Вони влаштовані таким чином, що додаткову стимуляцію чутливих зон будуть відчувати обидва партнера;
 • Рельєфні - оснащені пухирцями і виступами на поверхні, завдяки чому під час фрикций стимуляцію отримуватимуть мошонка і клітор;
 • З анальним Плаг - таке чоловіче віброкільце буде одночасно відтягувати процес еякуляції і пестити анус - теж дуже чутливу область;
 • З кількома режимами - можливість перемикатися між режимами і швидкостями дає можливість зробити сексуальні ігри ще більш захоплюючими;
З дистанційним управлінням - кільця, оснащені пультом, більш зручні у використанні. Щоб переключити режим, вам не доведеться тягнутися до кільця, щоб натиснути на кнопку - для цього у вас є пульт.

ВИБРАТИ КРАЩЕ Ерекційні Віброкільця

Звичайно, оптимальний варіант - це купити одне кільце, що відповідає всім вашим вимогам. Якщо ж вас зацікавили дві або більше моделі, і ви готові витратитися, щоб зробити свій секс краще і яскравіше, то це, безсумнівно, правильне рішення.

Так яке ж віброкільце вибрати?

Щоб ви не пошкодували про свій вибір і на 100% залишилися задоволені, при виборі інтимної іграшки, вам слід враховувати наступні параметри:
 • Розмір. Діаметр всіх кілець відрізняється. В ідеалі воно повинно щільно сидіти на члені, що не сповзати під час еякуляції, але і не завдавати болю, не перекривати кровотік повністю. Все залежить від того, наскільки товстий або тонкий у вас член. Орієнтуйтеся на те, що більшість кілець мають діаметр 1,5-3,5 см.
 • Тип кріплення. Подумайте, як би ви хотіли, щоб віброкільце-метелик кріпилося на тілі. Пам'ятайте, що подвійний тип кріплення - за ствол члена і за мошонку - відтягує еякуляцію сильніше.
 • Кількість віброелементамі. Якщо в кільці тільки один елемент, задоволення отримає той, чиє тіло він буде стимулювати. Кращий варіант - вибрати віброкільце для чоловіка і жінки, щоб задоволення отримували обидва.
 • Рельєф. Різні вусики, виступи і реберця підсилюють емоції. Це варто мати на увазі, якщо, наприклад, у вашої дами дуже низька чутливість.
 • Спосіб зарядки. На ринку існують силіконові віброкільця, що працюють від батарейок і з вбудованим акумулятором, тобто акумуляторні. Другий варіант дорожче, але краще.
 • Спосіб управління. Перш за все ви повинні думати про свій комфорт під час сексу і про те, наскільки комфортно буде вашій жінці. Якщо ви без кінця будете тягнутися до кільця, щоб переключити режим, це зіб'є весь настрій. Тому краще вибирати віброкільце-зайчик з дистанційним управлінням.
 • Ерекційне віброкільце зі стимуляцією мошонки.
Хоч ваша дівчина і не буде надягати віброкільце під час сексу, підключити її до вибору іграшки все ж має сенс.

Поради щодо використання та догляду

Найкраще віброкільце буде добре рівно настільки, наскільки ви його правильно застосовуєте і зберігайте.

Як користуватися?

Ці прості поради допоможуть вам:
 • Навіть не думайте надягати віброкільце для клітора або якесь інше на член в звичайному стані. Дочекайтеся гарної ерекції і тільки потім використовуйте іграшку. Тільки після досягнення максимального збудження пристрій буде надійно сидіти на тілі.
 • Помістіть віброкільце-кролик біля основи члена. Не беріть мастило - через неї девайс буде сильніше зміщуватися. Якщо лубрикант потрібен, його слід нанести тільки на головку пеніса і лише після того, як віброкільце встановлено на потрібну позицію.
 • Якщо ви використовуєте презерватив, його слід надягати тільки після того, як ви наділи подвійне віброкільце.
 • Розмістіть девайс так, щоб він стосувався мошонки або клітора. Якщо в ньому два вібруючих елемента, відрегу- так, щоб обом учасникам процесу було приємно.
 • Виберіть швидкість. Якщо кнопки управління розташовуються на кільці, то перемикати режими зручніше жінці.
Як доглядати? Тут все просто: мийте ерекційне віброкільце-метелик в теплій, проточній воді, використовуючи спеціальне очищуючий засіб. Зберігайте в місці, недоступному для дітей. Переваги та недоліки віброкільця.
 • Допомагає чоловікові відтягнути еякуляцію і продовжити ерекцію;
 • Забезпечує додаткову стимуляцію обом учасникам процесу;
 • Дозволяє урізноманітнити сексуальний процес, так як тепер він стане довше;
 • Робить поганий секс відчутно краще.
 • Явних мінусів у пристрої виявити не вдалося.