Mail:
ПоискКредит під 0 відсотківКредит під 0 в Україні – це реальний вихід із ситуації, коли терміново потрібні гроші на ремонт квартири, лікування, навчання, купівлю важливої ​​речі та на вирішення інших побутових питань. Не завжди родичі та друзі можуть допомогти, а звернення до банку часто пов'язане зі збиранням об'ємного пакету документів та довгим стоянням у чергах. У МФО гроші видають швидко, а для нових клієнтів без відсотків.

Як взяти позику без відсотків?


Першийонлайн позику в Україні без відсотків можна отримати в ряді фінансових організацій, список яких представлений у нашому каталозі. Це означає, що клієнт повертає ту суму, яку отримав у борг, тобто. комісійні збори не передбачено. Зрозуміло, що це лише маркетинговий хід, але він реально працює – можна взяти свою першу позику спочатку в одній компанії і повернути її, а якщо знову будуть потрібні гроші, звернутися вже в іншу компанію.

Якщо ви орієнтуєтесь на позику онлайн на картку без відсотків терміново, то спочатку потрібно за допомогою фільтра вибрати компанію із представленого на сайті каталогу, яка пропонує такі умови кредитування. Потім заповнити та подати заявку на кредит без відсотків та почекати схвалення. Після підписання електронного договору кошти надходять на зазначені реквізити (рахунок у банку, пластикова картка, електронний гаманець, готівка).

У МФО діє т.зв. програма лояльності, коли постійним клієнтам регулярно пропонуються все більш привабливі варіанти за процентними ставками, рівень яких незмінно зменшується, доки не знизиться до гранично мінімальних значень (0.5% на день).

Переваги позик без відсотків


Якщо людина опинилася у скрутному матеріальному становищі, то швидка позика без відсотків допоможе їй отримати необхідні гроші без сплати комісії. Основне завдання позичальника - точно вчасно сплатити кредит. Варто мати на увазі, що деякі МФО беруть комісію за переказ коштів. Зазвичай це невеликий відсоток, проте позичальник має бути готовий. Уважно читайте умови співпраці під час підписання договору.

Серед переваг позик під 0 відсотків можна виділити:

цілодобовий доступ до ресурсів, достатньо мати мобільний пристрій, комп'ютер або ноутбук із виходом до Інтернету;

швидкий переказ грошей (у деяких організаціях лише за 15 хвилин);
мінімальний пакет документів (тільки паспорт);


без довідок, поручителів, застави, тобто. на позики онлайн під 0 відсотків можуть розраховувати студенти, пенсіонери, офіційно непрацевлаштовані громадяни.
Деякі компанії вимагають від претендентів надати додаткові відомості, припустимо, посвідчення водія або пенсійне – умови відрізняються, що пов'язано з тим, що компанії бажають захиститися від шахраїв.

Важливо! Позики під 0% або за зменшеною ставкою можуть видаватися за акціями або як індивідуальні пропозиції, тому є сенс передплатити розсилку від МФО.