Mail:
Поиск


Швидко займ

У житті кожної людини може виникнути ситуація, коли йому терміново знадобляться гроші. Очевидно, що взяти великий кредит за кілька днів малоймовірно, однак оформити швидко займ з можливістю отримати гроші в той же день цілком реально. В більшості випадків щоб отримати швидко займ не потрібні будь-які тривалі заходи, наприклад, оформлення застави або поручительства за кредитом. У деяких випадках не знадобиться навіть отримання довідки з місця працевлаштування позичальника про його доходи. З огляду на оперативність розглянутої послуги, її часто називають швидко займ.

Існує два основні варіанти оформлення швидко займу. Перший з них - звернутися в банк. Очевидно, що цей спосіб отримання грошей набагато привабливіший з фінансової точки зору, ніж другий варіант, який передбачає оформлення мікропозики в МФО. Однак, в останньому випадку вимоги до потенційного позичальника значно нижче, ніж ті, що зазвичай пред'являються банківською організацією.

Швидко займ без довідок

В умовах сучасного фінансового ринку країни існує досить серйозна кількість пропозицій взяти швидко займ без надання довідки з місця працевлаштування позичальника. Однак, в цьому випадку розраховувати на отримання серйозної суми (понад 100-150 тис. грн) клієнт може тільки в тому випадку, якщо він є власником зарплатної картки того банку, куди звернувся із заявкою на кредит.

В цьому випадку у кредитної організації вже буде вся необхідна інформація про рівень доходу потенційного позичальника. Тому клієнт зможе без проблем і дуже швидко отримати необхідну і досить велику суму.

Як оформити швидко займ?

При відсутності зарплатної карти потенційний позичальник також може розраховувати на отримання швидко займу, однак, сума позики навряд чи перевищить 100-150 тис. грн. Для того, щоб взяти подібний споживчий кредит, необхідно:

  • заповнити заявку в офісі банку або в режимі онлайн через інтернет. Другий варіант набагато швидше і простіше, тому все частіше використовується в сучасних умовах;
  • надати реквізити паспорта громадянина України або скани відповідних сторінок цього документа;
  • для отримання великої суми необхідно підтвердити розмір доходу довідками з місця офіційної роботи (цей пункт не є обов'язковим);
  • дочекатися рішення банку про схвалення угоди або відмову від його вчинення.

Важливою умовою прийняття позитивного рішення виступає хороша кредитна історія потенційного позичальника.

Швидко займ готівкою або на картку в день звернення

Практично всі серйозні кредитні організації країни надають послугу швидких займів, буз поручителів і застави. Головні переваги оформлення позики подібним способом:

  • простота процедури онлайн заповнення і відправлення заявки;
  • низькі вимоги до позичальника, що включають, по суті, тільки наявність громадянства України і безпроблемною кредитної історії;
  • швидка процедура розглядів заявки;
  • можливість отримати кошти двома різними способами: готівкою в касі банку або зарахуванням на пластикову карту.

Очевидно, що наявність таких вражаючих достоїнств практично відразу зробило послугу експрес кредитування надзвичайно популярною серед потенційних клієнтів банківських організацій.

Потрібен терміново швидко займ?

Послуги оформлення швидкого займу без застави, довідок та поруки надає велика кількість МФО. Вони охоче кредитують, головним чином, переводячи швидкі займі на банківську кртку. Позика Клаб зібрав список серйозних МФО, що видають швидкі кредити в день звернення на серйозні суми. При цьому прийняття рішення по позиці відбувається не просто в день звернення, а через лічені хвилини після надходження онлайн заявки.