Mail:
ПоискУсі позики онлайн в УкраїніМікропозики

Позику грошей на короткі терміни можна здійснити у банках та МФО країни. Мікропозики актуальні в тому випадку,якщо не вистачає невеликої суми до зарплати, пенсії чи іншого надходження коштів. За короткий час ви можете отримати від 1000 гривень терміном від одного тижня. Однак всі кредити онлайн у будь-якій фінансовій організації відрізняються високими відсотковими ставками, що робить їх незатребуваними, якщо необхідно зробити велику покупку або жити на кредит тривалий час.

Позика із заставою

Інший варіант як можна взяти онлайн позику - це отримання грошей під заставу будь-яких речей. Як заставу для невеликих сум можуть виступати коштовності, побутова техніка, мобільні телефони, одяг та багато іншого. Плюсом тут, безперечно, є швидкість видачі подібних позик. Лише за кілька хвилин фахівець оцінить ваше принесене майно та назве суму, яку зможе за нього запропонувати. Проте слід зазначити, що запропонована сума завжди буде сильно нижчою від вартості закладеної речі, тому, якщо ви надалі не плануєте повертати гроші, то значно програєте в ціні.

Онлайн позики

Сучасний варіант для отримання швидкої позики – онлайн кредитування. На сьогоднішній день таку послугу надають багато фінансових організацій країни. Для того, щоб взяти позику на карту, вам необхідно просто заповнити заявку та надати деякі необхідні кредиторами дані. Протягом короткого часу (від кількох хвилин до кількох годин) ваша заявка оброблятиметься і при позитивному вирішенні гроші надійдуть на платіжну картку. Подібний варіант дозволяє вибрати з великого переліку фінансових компаній, підібравши умови, що повністю влаштовують вас. А для отримання грошей вам не потрібно навіть виходити з дому.

Банківські кредити

Найпоширеніший і найвідоміший всім варіант – банківське кредитування. Якщо вам потрібні великі суми готівкою, на картку або на розрахунковий рахунок, кошти для придбання машини, квартири та іншого, то банківське кредитування є найкращим варіантом. На відміну від тих самих мікропозик кредити видаються на великі терміни під менший відсоток. Проте є у такому кредитуванні й власні мінуси. Так, у вас має бути хороша кредитна історія, банки можуть розглядати заявку на отримання кредиту досить тривалий час, вам може бути відмовлено без зазначення причин.